Český pohár MTBO – 9. kolo - krátká traťso 24.6.2017 17:34
Předběžné výsledkyvytvořeno OE2010 © Stephan Krämer SportSoftware 2017

 
M14 (12/12)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VPM0601Svoboda AntonínKOS Slavia Plzeň39:400:00
2BOR0301Staňa OndřejOK Jiskra Nový Bor46:58+7:18
3BOR0702Patka KryštofOK Jiskra Nový Bor54:25+14:45
4BOR0604Bogar VojtěchOK Jiskra Nový Bor55:47+16:07
5VSP0405Baldrian TomášUSK Praha63:52+24:12
6BOR0902Patka MarekOK Jiskra Nový Bor69:34+29:54
7VLI0606Meier DavidSlavia Liberec orienteering69:39+29:59
8XPU0600Munzar JakubPARDUBICE BIKERS71:30+31:50
9VLI0500Zápotocký FrantišekSlavia Liberec orienteering78:30+38:50
10SPC0703Geisler RichardSPORTICUS team85:03+45:23
 
Svoboda VáclavSMS Team Kladnodisk
Vyskočil JakubSMS Team Kladnonest.
 
 
 
M17 (9/10)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1SJC0202Tuma MatějSportcentrum Jičín47:400:00
2SLA0004Vacek JanSKOB Slaný49:06+1:26
3VPM0200Kovář OndřejKOS Slavia Plzeň56:09+8:29
4TJN0006Nagy JosefOOB TJ Tatran Jablonec n. N.58:20+10:40
5SKL0100Břeň DanielSMS Team Kladno62:37+14:57
6SBK0101Humlíček TomášKOB Start Blansko65:53+18:13
7GIG0100Kroc KryštofGIGANT Orienteering71:13+23:33
8VRL0001Kubát TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí113:29+65:49
 
VPM0207Svoboda VojtěchKOS Slavia Plzeňvzdal
 
 
 
M20 (12/12)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VPM0001Hašek JanKOS Slavia Plzeň33:590:00
2XPU9705Kanta MartinPARDUBICE BIKERS37:54+3:55
3STB9801Ludvík MatyášTJ Stadion Nový Bor38:41+4:42
4VPM0002Hasman OndřejKOS Slavia Plzeň41:35+7:36
5VRL9701Hrdinka DanielOOS TJ Spartak Vrchlabí41:37+7:38
6ABR0001Hruška TomášA-team NOVO Bruntál43:50+9:51
7SLA0100Wohanka RichardSKOB Slaný46:09+12:10
8TSU9900Kašpar PetrLKT 80 Šumperk50:07+16:08
9SLA9900Zemko ZdeněkSKOB Slaný80:10+46:11
 
LDC9800Horák JanKOB Děčínvzdal
SKL9801Břeň LukášSMS Team Kladnovzdal
HOR9700Vávra MartinTJ Jiskra Hořicenest.
 
 
 
M21A (41/41)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1TSU8109Sedláček PetrLKT 80 Šumperk44:450:00
2XBM8201Buchtík AlešPELL’S ABND RACING TEAM44:54+0:09
3JIL8702Malý AlešOK Jilemnice45:01+0:16
4SMR7801Buriánek VojtaSNS Smržovka45:05+0:20
5EKP8806Domín NikolasVŠTJ Ekonom Praha46:21+1:36
6SBK7541Daněk RomanKOB Start Blansko47:26+2:41
7SLP8503Fišer JiříOOB Slavia Praha48:09+3:24
8TBM8307Uhmann PetrKOS TJ Tesla Brno48:15+3:30
9SPC8404Merenus ŠtěpánSPORTICUS team48:16+3:31
10MFP9300Štochel MiroslavVŠSK MFF UK Praha48:31+3:46
11DMS7700Haničák TomášDynamo Malá Skála48:54+4:09
12VPM7803Tošner MichalKOS Slavia Plzeň50:32+5:47
13JEP7900Müller PavelJehlanka Team51:29+6:44
14VLI8101Buchtík OndřejSlavia Liberec orienteering51:40+6:55
15SJI8101Moravec ŠtěpánOK Jihlava52:33+7:48
16DMS8100Cerman LukášDynamo Malá Skála53:13+8:28
17VLI7505Putík JiříSlavia Liberec orienteering53:16+8:31
18EKP8431Smrt MartinVŠTJ Ekonom Praha53:34+8:49
19TSU8300Tomeček KarelLKT 80 Šumperk53:47+9:02
20XBM7601Jiran VáclavPELL’S ABND RACING TEAM53:51+9:06
21ZUP8002Pucherna PetrMTBO ČZU Praha54:34+9:49
22VPM7905Jirka JakubKOS Slavia Plzeň54:42+9:57
23FSP7610Kužel TomášVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah54:51+10:06
24SBK7537Urban JanKOB Start Blansko55:27+10:42
25DOB8002Janda MartinKOB Dobruška55:39+10:54
26EKP8606Mikan AlbertVŠTJ Ekonom Praha56:10+11:25
27TAP7604Šebesta PetrKOB TRETRA Praha56:17+11:32
28KNC8700Havlíček TomášSokol Kostelec n. Č. l.57:08+12:23
29VRL7303Štregl PetrOOS TJ Spartak Vrchlabí58:18+13:33
30LPM8104Hegner LukášOK Lokomotiva Plzeň58:54+14:09
31SVR7700Maňásek JosefTJ Švýcárna59:49+15:04
32SPC7504Geisler MichalSPORTICUS team59:57+15:12
33TBM8008Polášek RadekKOS TJ Tesla Brno60:04+15:19
34SJC8500Drobník LukášSportcentrum Jičín62:20+17:35
35ZUP7404Pucher FilipMTBO ČZU Praha65:17+20:32
 
SVR7600Nedopílek DavidTJ Švýcárnadisk
SJC7705Musil PavelSportcentrum Jičíndisk
SMR7800Lukavec PetrSNS Smržovkavzdal
SBK8403Jirka MichalKOB Start Blanskovzdal
VSP8201Bartoš MariánUSK Prahanest.
VPM8001Anděl RobertKOS Slavia Plzeňnest.
 
 
 
M21B (21/21)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1EKP8503Císař JanVŠTJ Ekonom Praha48:210:00
2VSP7200Horák PavelUSK Praha49:07+0:46
3VBA7901Klíma DavidŠK VAZKA Bratislava49:21+1:00
4BLI7402Vozka RadimMTBO Bludný kořen50:11+1:50
5KNC8803Bitter AlešSokol Kostelec n. Č. l.51:16+2:55
6LBE9100Šimon VáclavTJ Lokomotiva Beroun52:07+3:46
7SBK8501Jiráček JosefKOB Start Blansko53:16+4:55
8SJC7531Tomeš PetrSportcentrum Jičín53:29+5:08
9SBK7539Humlíček AlešKOB Start Blansko53:39+5:18
10XPU7802Jirásek RadekPARDUBICE BIKERS53:51+5:30
11VIP7504Hýbl LukášSK VIPrahlo55:41+7:20
12ZUP8003Vaněček JanMTBO ČZU Praha56:26+8:05
13LDC8700Vlček PetrKOB Děčín57:03+8:42
14JIL7501Hlaváč DavidOK Jilemnice57:23+9:02
15SJI7727Paulíček JiříOK Jihlava57:40+9:19
16SBK7621Šafek JiříKOB Start Blansko59:33+11:12
17VLI7002Urbaník RobertSlavia Liberec orienteering64:52+16:31
18VLI7301Meier MilanSlavia Liberec orienteering66:37+18:16
19LIP7500Sedlák RadekSOS Mamuti z Lipovky66:42+18:21
20BLI7803Ohera KarelMTBO Bludný kořen69:58+21:37
 
SBK6922Sochor JanKOB Start Blanskonest.
 
 
 
M21C (14/14)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VRL7406Štregl TomášOOS TJ Spartak Vrchlabí44:590:00
2DOB7801Leštínský TomášKOB Dobruška47:20+2:21
3XPU7311Munzar MartinPARDUBICE BIKERS48:59+4:00
4LPM8803Popule TomášOK Lokomotiva Plzeň51:56+6:57
5TSU8540Linhart TomášLKT 80 Šumperk55:37+10:38
6TZL7849Tomeš RadimSKOB Zlín58:42+13:43
7BLI7605Vojtěch RichardMTBO Bludný kořen59:40+14:41
8BOR7715Patka MiroslavOK Jiskra Nový Bor61:44+16:45
9SBK7549Jágr JaroslavKOB Start Blansko68:39+23:40
10SBK8001König LukášKOB Start Blansko72:00+27:01
 
LME7401Komín DavidSK Los Mělníkvzdal
DKP8717Pospíšil OndřejOddíl OB Kotlářkanest.
CHT8510Kopáček JanOOB SK Chrastnest.
BLI8006Jireček LukášMTBO Bludný kořennest.
 
 
 
M21E (31/31)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1BOR9402Bogar KryštofOK Jiskra Nový Bor47:410:00
2STB9301Ludvík VojtěchTJ Stadion Nový Bor49:40+1:59
3KPY9000Stránský VojtěchSOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.50:37+2:56
4VSP8200Laciga RadekUSK Praha50:52+3:11
5TZL9548Šňupárek VáclavSKOB Zlín52:28+4:47
6TBM7632Ševčík MartinKOS TJ Tesla Brno53:04+5:23
7BOR8904Bogar FrantišekOK Jiskra Nový Bor53:38+5:57
8ABR8401Vala RadekA-team NOVO Bruntál54:14+6:33
9TBM8907Pospíšek MarekKOS TJ Tesla Brno55:16+7:35
10VPM8807Kamaryt TomášKOS Slavia Plzeň55:25+7:44
11TBM9120Tišnovský MartinKOS TJ Tesla Brno56:03+8:22
12TBM7044Rygl JaroslavKOS TJ Tesla Brno58:03+10:22
13SPC7608Štěňha MartinSPORTICUS team58:24+10:43
14SPC7611Bezouška TomášSPORTICUS team59:06+11:25
15TBM7205Rygl MiroslavKOS TJ Tesla Brno60:31+12:50
16DKP8500Johanovský TomášOddíl OB Kotlářka60:48+13:07
17SPC8211Kalina MiroslavSPORTICUS team61:20+13:39
18SJI7419Lauerman JanOK Jihlava61:42+14:01
19SPC7803Sajal MartinSPORTICUS team62:10+14:29
20VPM7906Les MartinKOS Slavia Plzeň62:58+15:17
21DMS7900Urban MiroslavDynamo Malá Skála63:30+15:49
22TAP7701Pucherna JanKOB TRETRA Praha64:10+16:29
23VSP8301Hora VojtěchUSK Praha64:41+17:00
24DKP8203Goder JosefOddíl OB Kotlářka65:05+17:24
25SMR7401Pucherna EduardSNS Smržovka70:53+23:12
26ABR7501Hruška MilošA-team NOVO Bruntál73:10+25:29
27VPM9001Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň73:24+25:43
28TZL8236Graubner JanSKOB Zlín76:22+28:41
29SMR7901Svoboda HonzaSNS Smržovka81:09+33:28
30VRL7501Wohanka PavelOOS TJ Spartak Vrchlabí83:49+36:08
 
RBK8347Jalový MilanSK Radioklub Blanskonest.
 
 
 
M40 (20/20)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1XBM7549Bureš PavelPELL’S ABND RACING TEAM42:270:00
2LDC7100Horák MartinKOB Děčín47:48+5:21
3SJC7305Tuma JaroslavSportcentrum Jičín47:57+5:30
4ZUP7300Folprecht EduardMTBO ČZU Praha50:11+7:44
5XBM6903Král JanPELL’S ABND RACING TEAM50:43+8:16
6VPM7200Kovář VladimírKOS Slavia Plzeň51:07+8:40
7TBM6903Gryc TomášKOS TJ Tesla Brno52:39+10:12
8GIG7400Kroc DaliborGIGANT Orienteering54:06+11:39
9VLI7504Vraný JiříSlavia Liberec orienteering55:15+12:48
10TZL6949Šňupárek OndřejSKOB Zlín56:00+13:33
11XBM7107Šňupárek MartinPELL’S ABND RACING TEAM56:03+13:36
12JIL7301Ježek ZdenekOK Jilemnice59:07+16:40
13TBM7339Ambrož PavelKOS TJ Tesla Brno59:56+17:29
14BOR7412Rejholec MichalOK Jiskra Nový Bor62:36+20:09
15SLA7103Kolář TomášSKOB Slaný62:52+20:25
16GIG7100Kunz MartinGIGANT Orienteering68:57+26:30
17EKP6912Kabát JanVŠTJ Ekonom Praha73:08+30:41
 
SMR7001Pařízek PetrSNS Smržovkavzdal
SMR6200Svoboda IvanSNS Smržovkavzdal
VPM6903Svoboda RadekKOS Slavia Plzeňnest.
 
 
 
M50 (20/20)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1KNC6200Hejna JiříSokol Kostelec n. Č. l.38:090:00
2TZL6601Novotný PetrSKOB Zlín38:20+0:11
3VLI6501Kareis MartinSlavia Liberec orienteering41:30+3:21
4BOR6603Bogar LeošOK Jiskra Nový Bor42:02+3:53
5TSU5941Král JiříLKT 80 Šumperk42:07+3:58
6SBK6301Buřt VladimírKOB Start Blansko42:31+4:22
7SJC6602Antoš SvatoplukSportcentrum Jičín42:33+4:24
8ABR6301Kolář RudolfA-team NOVO Bruntál44:40+6:31
9HOR6302Vávra MartinTJ Jiskra Hořice45:32+7:23
10SJH6401Tichý MartinSJH Jindřichův Hradec46:43+8:34
11TBM6007Pospíšek ZbyněkKOS TJ Tesla Brno47:09+9:00
12TBM6512Náhlovský DavidKOS TJ Tesla Brno47:52+9:43
13VAM6101Doležal JosefOOB Vamberk50:25+12:16
14SBK6201Peťovský JanKOB Start Blansko56:19+18:10
15KNC5800Havlíček IvoSokol Kostelec n. Č. l.56:20+18:11
16RBA5902Jánoška JozefTJ Rapid Bratislava59:38+21:29
17VRL6701Kubát MiroslavOOS TJ Spartak Vrchlabí61:48+23:39
18SJC6000Kuchař PavelSportcentrum Jičín61:54+23:45
19ABR6201Němec LubomírA-team NOVO Bruntál67:34+29:25
20VPM6001Fajtl JaroslavKOS Slavia Plzeň71:27+33:18
 
 
 
M60 (8/8)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VSP5200Laciga ZdeněkUSK Praha25:110:00
2KCK5701Flašar JanKOB Český Krumlov30:44+5:33
3TZL5101Nejedlý PetrSKOB Zlín32:19+7:08
4STB5701Ludvík PetrTJ Stadion Nový Bor32:52+7:41
5FSP5300Wald FrantišekVSK ČVUT Fakulta Stavební Prah33:55+8:44
6ABR5301Vojtášek JanA-team NOVO Bruntál39:59+14:48
7BOR4902Kuchař VladimírOK Jiskra Nový Bor43:40+18:29
8VEY5600Kadlec LuděkYETTI & PINGUIN57:06+31:55
 
 
 
W14 (9/9)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1TBM0360Králová JolanaKOS TJ Tesla Brno29:050:00
2LDC0351Horáková KateřinaKOB Děčín29:30+0:25
3TJN0452Nagyová KateřinaOOB TJ Tatran Jablonec n. N.34:21+5:16
4HCE0652Černá JustinaTJ Hostivice44:14+15:09
5SLA0551Zemková PavlínaSKOB Slaný49:12+20:07
6VEY0650Kadlecová TerezaYETTI & PINGUIN51:41+22:36
7TBM0559Králová DenisaKOS TJ Tesla Brno54:56+25:51
8ZUP0650Folprechtová JulieMTBO ČZU Praha74:32+45:27
9BLIVozková VeronikaMTBO Bludný kořen83:15+54:10
 
 
 
W17 (6/6)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1SJC0251Kuchařová RozálieSportcentrum Jičín39:220:00
2VPM0051Svobodová AlexandraKOS Slavia Plzeň48:38+9:16
3TBM0058Grycová KateřinaKOS TJ Tesla Brno58:12+18:50
4VRL0251Štreglová ZuzanaOOS TJ Spartak Vrchlabí62:04+22:42
5VSP0050Lacigová MarieUSK Praha64:30+25:08
6BOR0253Tymešová AnnaOK Jiskra Nový Bor65:53+26:31
 
 
 
W20 (4/4)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1TZL9952Králová VilmaSKOB Zlín39:010:00
2TBM9859Grycová VeronikaKOS TJ Tesla Brno41:23+2:22
3XPU9750Jansová DoubravkaPARDUBICE BIKERS48:20+9:19
4BOR9751Kameníková AndreaOK Jiskra Nový Bor50:08+11:07
 
 
 
W21A (34/34)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1SMR7151Pařízková VěrkaSNS Smržovka40:340:00
2TBM7652La Carbonara HanaKOS TJ Tesla Brno41:11+0:37
3SJC8355Musilová VendulaSportcentrum Jičín41:42+1:08
4VLI8051Mokrá JulieSlavia Liberec orienteering42:12+1:38
5EKP8062Nováková LenkaVŠTJ Ekonom Praha42:35+2:01
6SJI7850Chudíková BarboraOK Jihlava43:05+2:31
7TBM8870Chromá AdélaKOS TJ Tesla Brno45:10+4:36
8SPC8259Kalinová MarkétaSPORTICUS team45:17+4:43
9ABR8951Veličková MonikaA-team NOVO Bruntál45:29+4:55
10ZUP7452Folprechtová KateřinaMTBO ČZU Praha46:21+5:47
11SMR6950Rychterová DanaSNS Smržovka46:38+6:04
12SMR7750Honsová LenkaSNS Smržovka46:59+6:25
13SKV9452Kubínová RomanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.47:18+6:44
14SBK8485Uhnavá MarkétaKOB Start Blansko47:57+7:23
15TBM9150Seifertová MagdaKOS TJ Tesla Brno48:18+7:44
16VPM8850Fajtlová JanaKOS Slavia Plzeň48:40+8:06
17TAP8453Puchernová ZuzanaKOB TRETRA Praha48:56+8:22
18VSP9050Jakobová AdélkaUSK Praha49:02+8:28
19SMR8451Hanajová KáťaSNS Smržovka49:38+9:04
20SJC8450Drobníková MarkétaSportcentrum Jičín49:55+9:21
21TSU8279Tomečková ZuzanaLKT 80 Šumperk50:05+9:31
22ZUP8759Puchernová RadkaMTBO ČZU Praha50:11+9:37
23SBK8151Daňková VeronikaKOB Start Blansko52:03+11:29
24SMR8754Lukavcová IvanaSNS Smržovka52:49+12:15
25SBK8554Beržinská SoňaKOB Start Blansko53:45+13:11
26LBE9450Křivancová ZdeňkaTJ Lokomotiva Beroun56:02+15:28
27SMR8950Kalošová TerKaSNS Smržovka56:24+15:50
28VLI8055Kolaja Ehlerová JanaSlavia Liberec orienteering57:36+17:02
29LPM7954Fremrová JaroslavaOK Lokomotiva Plzeň58:11+17:37
30SBK8661Königová JanaKOB Start Blansko58:35+18:01
31SJC8759Zamrzlová EvaSportcentrum Jičín58:54+18:20
32SBK8383Csakvaryová LenkaKOB Start Blansko59:54+19:20
33ZUP7950Vaněčková PetraMTBO ČZU Praha60:02+19:28
34VPM8450Jirková PetraKOS Slavia Plzeň61:31+20:57
 
 
 
W21B (20/20)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1TBM8558Kratschmerová KateřinaKOS TJ Tesla Brno44:070:00
2SJC8451Tomešová DanielaSportcentrum Jičín44:28+0:21
3XPU8954Bártíková ZuzanaPARDUBICE BIKERS44:58+0:51
4BOR7853Patková KateřinaOK Jiskra Nový Bor45:25+1:18
5VSP8455Horová KláraUSK Praha47:15+3:08
6DOB7956Štěpánová DitaKOB Dobruška47:37+3:30
7SSU8151Klíchová JanaSK Severka Šumperk50:20+6:13
8TZL8251Tomešová SteľaSKOB Zlín53:55+9:48
9BOR7958Votýpková ZuzanaOK Jiskra Nový Bor54:20+10:13
10BOR7758Kameníková KateřinaOK Jiskra Nový Bor55:46+11:39
11VEY9050Kadlecová ŠtěpánkaYETTI & PINGUIN56:51+12:44
12ZUP7750Salingerová AnnaMTBO ČZU Praha57:49+13:42
13BOR8253Nehasilová PetraOK Jiskra Nový Bor59:30+15:23
14VIP7855Skobová TerezaSK VIPrahlo60:34+16:27
15LIP7850Sedláková HanaSOS Mamuti z Lipovky61:59+17:52
16KNC9350Hejnová AnetaSokol Kostelec n. Č. l.63:48+19:41
17VPM9251Kratochvílová LucieKOS Slavia Plzeň74:40+30:33
 
SMR7450Buriánková IvkaSNS Smržovkavzdal
CHT8851Kopáčková IvaOOB SK Chrastnest.
ABR8888Večeřová MarcelaA-team NOVO Bruntálnest.
 
 
 
W21E (13/13)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VSP8650Tichovská MartinaUSK Praha44:520:00
2SKV9752Kubínová VeronikaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.48:36+3:44
3TSU9191Březinová MarieLKT 80 Šumperk49:50+4:58
4VSP7852Hrdinová MarieUSK Praha49:51+4:59
5VSP8152Lacigová MichaelaUSK Praha51:15+6:23
6ABR9499Haltof EwaA-team NOVO Bruntál51:45+6:53
7SMR8850Kurková MartinaSNS Smržovka53:55+9:03
8TSU8992Staňková ŠtěpánkaLKT 80 Šumperk53:58+9:06
9SJI8057Paulíčková RenataOK Jihlava54:12+9:20
10TSU8889Skácelová NaděždaLKT 80 Šumperk54:27+9:35
11ZUP8151Ryšavá VendulaMTBO ČZU Praha57:53+13:01
12TZL8551Krejčíková BarboraSKOB Zlín58:37+13:45
13SPC8653Tučková DagmarSPORTICUS team65:55+21:03
 
 
 
W40 (15/15)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1BOR6951Rejholcová AndreaOK Jiskra Nový Bor34:170:00
2VLI7250Zápotocká AnnaSlavia Liberec orienteering37:02+2:45
3VPM7350Kovářová JitkaKOS Slavia Plzeň38:20+4:03
4VRL7652Wohanková GabrielaOOS TJ Spartak Vrchlabí38:24+4:07
5EKP7257Konečná MarcelaVŠTJ Ekonom Praha40:27+6:10
6JIL7552Ježková RomanaOK Jilemnice41:55+7:38
7SPC7160Mědílková IvaSPORTICUS team43:03+8:46
8SBK7664Humlíčková KateřinaKOB Start Blansko43:05+8:48
9SLA7450Zemková HelenaSKOB Slaný45:11+10:54
10SBK7789Jágrová VlastaKOB Start Blansko46:35+12:18
11GIG7750Linhartová MartinaGIGANT Orienteering47:18+13:01
12TBM7654Štěpánková KateřinaKOS TJ Tesla Brno51:04+16:47
13SLA7351Kolářová MichaelaSKOB Slaný55:00+20:43
14TUR6950Ježková HanaOOB TJ Turnov59:50+25:33
15SBK7676Klangová BohumilaKOB Start Blansko89:12+54:55
 
 
 
W50 (8/8)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VSP5950Lacigová IvanaUSK Praha29:300:00
2STB6798Abelová IvanaTJ Stadion Nový Bor32:38+3:08
3SKV6751Kubínová JanaTJ Slovan Karlovy Vary, z.s.34:09+4:39
4RBA6051Jánošková TaťjanaTJ Rapid Bratislava36:57+7:27
5KNC6150Havlíčková JindraSokol Kostelec n. Č. l.45:15+15:45
6TBM5959Pospíšková LuisaKOS TJ Tesla Brno45:41+16:11
7SJH6451Tichá JanaSJH Jindřichův Hradec52:08+22:38
 
TSU5896Králová DanaLKT 80 Šumperknest.
 
 
 
M10 (4/4)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
VRL1201Wohanka AntonínOOS TJ Spartak Vrchlabínest.
SJC0800Tuma LukášSportcentrum Jičínnest.
ZUP0800Folprecht LukášMTBO ČZU Prahanest.
SBK1010Daněk FrantišekKOB Start Blanskonest.
 
 
 
W10 (4/4)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
Nagyová ZuzanaOOB TJ Tatran Jablonec n. N.nest.
HCE0850Černá AdélaTJ Hostivicenest.
SPC0961Kalinová EllaSPORTICUS teamnest.
SPC1158Kalinová LisaSPORTICUS teamnest.
 
 
 
Open (10/10)Stav: 17:34
M.Reg.čísloJménoOddílČasZtráta
1VPM7455Svobodová PetraKOS Slavia Plzeň43:480:00
2Ekl JanNNN49:17+5:29
3HCE6901Černý RadomírTJ Hostivice58:16+14:28
4Nagy JosefOOB TJ Tatran Jablonec n. N.66:54+23:06
5Staňa PetraOK Jiskra Nový Bor72:19+28:31
6XBM7650Králová DanaPELL’S ABND RACING TEAM78:20+34:32
7Matoušková PetaMTBO Bludný kořen82:04+38:16
8Knitlová EvaOOB Vamberk87:32+43:44
9Černá PetraTJ Hostivice103:36+59:48
 
HCE0100Černý PetrTJ Hostivicenest.